Apie

„Franko namai Gulbinai“ – tai išskirtinis ir ambicingas projektas tiems, kurie nori gyventi atokiau nuo miesto šurmulio patogioje, jaukioje ir kokybiškoje aplinkoje. Čia įsikūrusieji galės gamtos apsuptyje mėgautis ramybe, derinti privatumo ir bendruomeniškumo poreikius. Architektų suprojektuotas modernus 77 kotedžų kvartalas kuriasi sparčiai besiformuojančiame prestižiniame Vilniaus mikrorajone – Didžiuosiuose Gulbinuose. Puikus susisiekimas su miesto centru negaišins  gyventojų laiko, o užmiestį primenanti atmosfera leis greitai atsigauti po kasdieninių veiklų ir mėgautis gamtinės aplinkos teikiamais privalumais.

Nedidelės kvadratūros kotedžuose įrengti 3-4 kambariai auštomis lubomis, kurios suteikia didesnės erdvės įspūdį, o milžiniški vitrininiai langai užtikrina, kad visais metų laikais galima maksimaliai išnaudoti natūralią šviesą ir išvengti slogios nuotaikos šaltuoju metų laiku. Architektai teigia, kad šis jų projektas – tai laimingų žmonių namai, kuriuose patogumas ir jaukumas turės ypatingą atspalvį. 

Kiekvienas kotedžas turi aptvertą kiemelį su terasa, kad būtų kur pasitikti rytą su kavos puodeliu ar leisti popietę grilyje skrundant  kepsniams. Prie kiekvieno kotedžo įrengtos dvi parkavimo vietos, išklotos ažūrinėmis plytelėmis. Gatvės asfaltuotos, šaligatviai grįsti trinkelėmis. 

Kvartalo teritorijoje bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės ir bendruomenės namas, kad lengviau būtų puoselėti kaimynystę; aplinką ir žaliąsias zonas sutvarkys profesionalūs apželdintojai ir eksterjero dizaineriai.

Kvartale „Franko namai Gulbinai” suprojektuoti skirtingos kvadratūros kotedžai, todėl galima išsirinkti pagal individualius poreikius:

  • 3 kambarių: 62,76 kv. m – 66,68 kv. m
  • 4 kambarių: 71,03 kv. m – 77,85 kv. m
  • 4 kambarių: 92,19 kv. m – 97,19 kv. m